Crasso - szal merino damski zimowy

Szal Crasso

Szal zimowy damski z wełny merino i dodatkiem kaszmiru

230,00 zł
Kolor :
Ilość:

Powiadom mnie, gdy będzie dostępny

Zostaw swój adres e-mail, a damy Ci znać w chwili, gdy produkt wróci.

10% kaszmiru , 90% wełny merino

Szal z wełny CRASSO to przykład elegancji i komfortu. Jego zgrabna długość sprawia, że doskonale układa się pod płaszczem bez nadmiaru materiału. Wygląda estetycznie i współgra z każdym okryciem.

Stworzony z wełny merino z dodatkiem kaszmiru, przyjemnie otuli i ogrzeje w chłodniejsze pory roku. Detal, taki jak ręcznie przyszyta blaszka z logo PIUMO podkreśla jakość, jakiej oczekujesz. Uniwersalny ścieg ‘plastra miodu’ sprawia, że szal jest odpowiedni dla kobiet i mężczyzn. Szal wełniany CRASSO to wybór idealny na chłodniejsze dni.

90% wełna merino
10% kaszmir

Przędza certyfikowana RWS. Uszlachetniona i dziana w Bielsku-Białej.
Dzianina nie lubi częstego prania. Czasem wystarczy wywietrzyć ją na świeżym powietrzu i pozwolić jej odpocząć.

A kiedy będzie potrzebowała czegoś więcej, jest Piumo Clinica. Pierzemy, odświeżamy, usuwamy zmechacenia i przywracamy dzianinom ich pierwotną miękkość. Trusted softness.
48cm x 180
Dzianina jest materiałem elastycznym, dlatego przyjmujemy tolerancję do 10cm
Każda dzianina Piumo powstaje w rodzinnej dziewiarni w Bielsku-Białej, nieprzerwanie od 1993 roku. Dziewiarstwa uczymy się tu od dwóch pokoleń.
Pracujemy na certyfikowanych przędzach z włoskich przędzalni i uszlachetniamy je na miejscu — to rzadkie w polskim dziewiarstwie. Miękkość, którą czujesz, nie jest przypadkiem. Jest efektem uwagi. Crafted softness.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: