Piumo to młoda polska marka, stworzona w 2015 roku, umożliwiająca zakup eleganckich i wysokiej jakości dodatków takich jak szale oraz czapki. Właścicielka marki, Anna Lohman, dba nie tylko o wysoką jakość produktu, ale także wybiera wraz z zespołem najmodniejsze kolory w sezonie. Dzięki temu marka PIUMO została niemalże od razu doceniona przez sporą rzeszę klientek, które pokochały minimalizm produktów oraz ich szerokie zastosowanie.

Powstanie marki PIUMO to efekt miłości Anny Lohman do Włoch, co można zauważyć chociażby po nazewnictwie kolorów  oraz samej marki – piuma to po włosku pióro. Miłości do włoskiej elegancji, soczystych barw krajobrazu i ciepła została zamknięta w delikatnej mieszance wełny i kaszmiru.

Dzięki PIUMO każda kobieta może poczuć się wyjątkowa, a poprzez wybór odpowiednich barw, podkreślić swój styl, charakter i indywidualność.

Ta strona korzysta z plików cookie..

.. aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Dbamy o to, aby Twoje dane były bezpieczne. Przygotowaliśmy w tym celu Regulamin oraz Politykę prywatności – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Prosimy o potwierdzenie, czy akceptujesz postanowienia wymienionych dokumentów. Możesz również odrzucić śledzenie, aby odwiedzać naszą witrynę bez żadnych danych przesyłanych do usług stron trzecich.