• Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 300 zł

FAQ

Koszt wysyłki w naszym sklepie wynosi 20 i jest doliczany do zamówienia. Przy zakupach powyżej 300 zł, wysyłka jest darmowa.

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie internetowym zostały wykonane w naszej rodzinnej dziewiarni w Bielsku-Białej. Przędza, z której korzystamy jest głównie z Włoch. Niekiedy pochodzi również z Rumuni. Nasz kaszmir pochodzi za to z Mongolii.

W Piumo używamy dwóch rodzajów przędz. Składają się one z 95% kaszmiru i 5% wełny z merynosów, oraz 10% kaszmiru i 90% wełny z merynosów. Również każdy fizyczny produkt jest opatrzony dokładną informacją na temat składu oraz instrukcji jego pielęgnacji.

Radzimy zalecać się do instrukcji prania wypisanych na doszytej metce przy każdym produkcie lub zajrzyjcie do zakładki ‘materiał’.

Korzystamy z usług dwóch kurierów: GLS oraz InPostu. InPost oferuje również rozbudowaną sieć paczkomatów, w których jest nawet opcja płatności przy odbiorze.

Zawsze staramy się realizować zamówienia na bieżąco. Zazwyczaj czas oczekiwania to 3-5 dni. Jednak w trakcie największego ruchu wokół, Black Friday oraz Świąt Bożonarodzeniowych, czas ten może wydłużyć się nawet do 7 dni roboczych.

Kody do śledzenia paczek wysłanych zarówno InPostem jak i GLS-em przesyłamy drogą elektroniczną po nadaniu.

Dzięki naszej współpracy z bramką internetową Tpay możemy szybko i bezpiecznie zapewnić możliwość płatności internetowej poprzez online banking, blik oraz karty płatnicze. Istnieje również możliwość płatności za pobraniem.

Płatność przy odbiorze możliwa jest przy każdym zamówieniu oraz przy każdej formie wysyłki.

Jeśli podczas płatności nastąpił błąd i nie udało się do końca zrealizować zamówienia, a system Tpay nie umożliwia już podjęcia kolejnej próby, należy skontaktować się z nami mailowo [email protected] lub telefonicznie pod numerem 781 777 080.

Aby zwrócić lub reklamować produkt postępuj zgodnie ze wskazanymi krokami w zakładce zwroty / reklamacje, znajdujące się w stopce strony.

Każdy zakup może zostać nam zwrócony bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Informację o odstąpieniu od umowy, należy przekazać telefonicznie lub pocztą elektroniczną na adres: [email protected].
Do zwracanych towarów można dołączyć formularza odstąpienia od umowy umieszczony na końcu Regulaminu. Jest to obowiązkowe w przypadku kiedy forma płatności za zamówienie, została wybrana “za pobraniem”.

Nie prowadzimy obecnie takiej kampanii. Jest to reklama wygenerowana automatycznie przez spam w internecie.