Marka PIUMO

..zrodziła się z pasji naszych projektantów to tworzenia rzeczy ponadprzeciętnych z nietuzinkowych materiałów. Przędza, z której szyjemy nasze wyroby pochodzi z Włoch, a dokładnie z Toskanii. Regionu będącego skupiskiem jednych z najlepszych przędzalni na świecie. Z wieloma z nich łączy nas bardzo długa znajomość.

Pierwszą kolekcję PIUMO nazwaliśmy Filati, czyli po włosku przędzalnia, właśnie na cześć tej wieloletniej więzi. Specjalnie dla nas stworzona została niezwykła mieszanka wełny i kaszmiru o najwyższym standardzie. Dzięki tej znakomitej przędzy, stworzyliśmy asortyment o niezwykle szerokiej palecie barw.

Tak szerokiej, że zdecydowaliśmy się ją dawkować.

Dlatego gorąco zapraszamy wszystkich naszych gości do regularnego odwiedzania naszego sklepu, gdzie co tydzień będzie można znaleźć nowe kolory i formy. Polecamy również Państwu polubienie naszej strony na Facebooku, dzięki której będziemy informować o przeróżnych nowościach i okazjach. Jesteśmy pewni, że znajdziecie Państwo coś dla Siebie. Jesteśmy też otwarci na różne sugestie naszych klientów, z którymi chętnie współpracujemy przy tworzeniu styli nowych wyrobów. 

Zapraszamy do obejrzenia naszej kolekcji szali kaszmirowych Filati